Bal Karnawałowy

11 stycznia, w naszym przedszkolu już od rana było bardzo gorąco, a wszystko to za sprawą atmosfery związanej z Balem Karnawałowym, na który wszyscy tak długo czekaliśmy!. Sala naszych starszaków zmieniona została na salę balową, pełną pięknych kolorowych ozdób oraz balonów. Wystrój sali wprowadził dzieci w radosny nastrój i zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Przedszkole z minuty na minutę zapełniało się pięknymi księżniczkami, tajemniczymi wróżkami, piratami oraz innymi postaciami z bajek. Nawet grono pedagogiczne wczuło się w rolę i również zaprezentowali się w strojach, które na kilka godzin opanowały Przedszkole Tańczące Nutki w Brzesku. Otwarcia zabawy karnawałowej dokonał Pan Dyrektor Marcin Hnatów, życząc wszystkim udanej zabawy. Skoczne tańce, barwne korowody sprawiały wiele radości dzieciom, które aktywnie i z zaangażowaniem brały w nich udział. Pomysłowe figury taneczne oraz indywidualne choreografie mali tancerze z pewnością mogliby zaprezentować w „Tańcu z Gwiazdami”. Dzieci tańczyły twista, rock and rolla, sambę, makarenę, kaczuszki i świetnie się przy tym bawiły. Nie zabrakło również konkursów, w których bardzo chętnie wszyscy uczestniczyli. Na zakończenie balu czekał na dzieci słodki poczęstunek. Do domów wszyscy wrócili zmęczeni, ale zadowoleni – już teraz wymyślają pomysły na następne karnawałowe przebrania!