883 872 649

marcin.hnatow@gmail.com

Bezpieczne Eko-Wakacje

Bezpieczne eko-wakacje

W dniu 15.07.2016r. Przedszkole „Tańczące Nutki” odwiedził Pan Grzegorz Grądalski. Przedstawił on naszym przedszkolakom prezentację multimedialną na temat „Bezpieczne eko-wakacje”. Prezentacja zawierała szereg informacji dotyczących m. in. bezpiecznego zachowania się podczas burzy, oszczędzania energii oraz uświadomiła najmłodszym jak ważną rolę w naszym środowisku odgrywa energia elektryczna. Pan Grzegorz zadbał również o część artystyczną. Zaprezentował grę na harmonijce ustnej i gitarze w czasie, której przedszkolaki chętnie tańczyły. Nie obyło się także bez śpiewu piosenek. Miały one na celu zachęcenie zarówno tych młodszych jak i starszych do aktywnego spędzania czasu z równoczesnym dbaniem o środowisko. Na zakończenie nasi podopieczni podziękowali artyście za występ gromkimi brawami i zaprosili na kolejne spotkanie.