883 872 649

marcin.hnatow@gmail.com

Dzień Mamy i Taty

IMG 0350

Kocham Cię, Mamo, Bo serce Twoje bije tak samo jak serce moje…

 

Mama i tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i  szczęścia. Z tej właśnie okazji  25 maja  w naszym przedszkolu obchodziliśmy  „Dzień Mamy i Taty” zwanym Dniem Rodziny. Jest to dzień szczególny, dlatego był bardzo ważnym wydarzeniem w  naszym przedszkolu. Sala maluszków  stała się sceną, na której dzieci w pięknych strojach zaprezentowały bogaty i piękny program artystyczny. Wszyscy przeżywali uroczystość już od samego rana. Wreszcie do przedszkola zaczęli schodzić się rodzice. Wielka trema, trochę łez… – ale występ był wspaniały! Po powitaniu wszystkich przybyłych rodziców przez  Pana Dyrektora, na pięknie udekorowanej scenie dzieci recytowały okolicznościowe wiersze, wyrażając w ten sposób swoje uczucia przywiązania, miłość, szacunek i wdzięczność za trud wychowania. Nie zabrakło piosenek o tematyce rodzinnej jak również występów tanecznych małych artystów. Podczas montaży słowno – muzycznych adresowanych do rodziców na twarzach mam i tatusiów gościł uśmiech, a nawet  wzruszenie. Swoją obecnością zaszczycił nas kś. Józef Górka, który skierował wiele ciepłych słów do rodziców. Po zakończeniu części artystycznej rodzice otrzymali upominki, słodkie buziaki oraz najserdeczniejsze życzenia płynące z małych serduszek swoich dzieci, które były wyrazem ich miłości i podziękowaniem za to, że są najlepsi na świecie!   Na zakończenie Pan Dyrektor złożył wszystkim rodzicom życzenia z okazji ich święta i  serdecznie podziękował za przybycie na uroczystość, życząc dużo radości, uśmiechu na co dzień i pociechy z dzieci. Mamy nadzieję, że przez te kilka chwil Rodzice zapomnieli o swoich codziennych sprawach, rozweselili się i wzruszyli. Wszystkim Rodzicom z okazji Ich święta  życzymy radosnych dni spędzonych  ze swoimi pociechami
Szczególne podziękowania dla Pań Renacie Gaweł, Izabeli Ledzieńskiej, Dagmarze Madej, Katarzynie Pytel, Paniom Wiesławie Smuk i Janinie Dymek oraz wszystkim którzy służyli pomocą w przygotowaniu uroczystości.