Jasełka

Święta to moment magiczny, pełen spokoju i ciepła rodzinnego domu . W ten magiczny czas przenieśliśmy się wcześniej tj. 16 grudnia podczas przedszkolnych Jasełek. Przygotowana przez nauczycieli scenografia wprowadziła zgromadzoną publiczność w świąteczny nastrój zaś o dobrą zabawę i miłe doznania słuchowe zadbali nasi najmłodsi aktorzy. Całość przedstawienia pokazująca scenki z życia nowonarodzonego Dzieciątka, pasterzy, mędrców oraz aniołów przeplatana była kolędami i pastorałkami. Ogromne zaangażowanie przedszkolaków i nauczycieli opłaciło się, gdyż przedstawienie wywarło duże wrażenie i zachwyt rodziców. Mamy nadzieję, że tradycja związana z organizacją Jasełek na stałe zagości w naszym Przedszkolu i zawsze wspólnie z najmłodszymi i rodzicami odnajdziemy czas na wspólne przeżywanie tych magicznych, świątecznych chwil.