883 872 649

marcin.hnatow@gmail.com

Wycieczka do Centrum Kulturalno – Bibliotecznego w Brzesku

Dzisij obyła się wycieczka do Centrum Kulturalno – Bibliotecznego w Brzesku. Przedszkolaki oglądały tam spektakl pt. „Leśna Afera”, w którym Dzik Patryk, Sarenka Helenka i Grzybek Marek przybliżyli dzieciom kwestie dotyczące segregacji śmieci, dbania o przyrodę, i prawidłowego zachowywania się w lesie. Dzieci z ciekawością i zaangażowaniem oglądały przygody leśnych mieszkańców oraz głośno odpowiadały na zadawane im pytania. Na koniec jeden z naszych przedszkolaków został zaproszony na scenę aby wraz z kilkorgiem innych dzieci pomagać posprzątać zwierzątkom las. Nikoś poradził sobie świetnie z powierzonym mu zadaniem za co nagrodziliśmy go gromkimi brawami. Uśmiech nie znikał z twarzy przedszkolaków a dobre humory nie opuszczały nas przez cały dzień.