kontakt@przedszkolebrzesko.pl

Marlena Matura Nauczyciel

Marlena Matura

Nauczyciel

Jestem Absolwentką Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego o specjalności pedagogika przedszkolna oraz edukacja wczesnoszkolna. Ponadto ukończyłam Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie w zakresie wczesnego wspomagania rozwoju dziecka. Podczas studiów poznałam specyfikę pracy z dziećmi w różnym wieku uwzględniając ich różne potrzeby, dlatego wiem jak bardzo istotną rolę odgrywa stymulacja i wspomaganie rozwoju dziecka już od najmłodszych lat. W swojej pracy pedagogicznej kieruję się empatią, zaangażowaniem, indywidualnym podejściem do każdego malucha.

Ważne jest dla mnie, aby w centrum uwagi było dziecko, jego potrzeby i zainteresowania, a wszystko to jest pierwszym krokiem do osiągania wielu sukcesów. W swojej pracy pedagogicznej zwracam szczególną uwagę na kreatywności dzieci ponieważ każdy z nich wnosi coś nowego i pozwala w ciekawy sposób odkrywać świat. Stosuję urozmaicone metody i formy pracy z dziećmi, doświadczając jak każdego dnia zdobywają nowe umiejętności. W swojej pracy pedagogicznej zwracam szczególną uwagę do wychowania przez

Nasza kadra