photo of member
Monika Nowicka Logopeda, terapeuta ręki

Monika Nowicka

Logopeda, terapeuta ręki

Jestem Absolwentką Uniwersytetu Pedagogicznego o specjalności pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku wczesne wspomaganie rozwoju i edukacja osób z autyzmem, Zespołem Aspergera i zaburzeniami pokrewnymi, a także studia podyplomowe z logopedii, które ugruntowały moją wiedzę dotyczącą rozwoju dzieci. Na co dzień jestem mamą i żoną, pracuję jako nauczyciel w Publicznym Przedszkolu nr 2 w Brzesku, gram na gitarze, ukulele, śpiewam, szyję 🙂 Cały czas pogłębiam swoją wiedzę uczestnicząc w kursach i szkoleniach tak by jeszcze lepiej móc pomagać swoim podopiecznym. W ostatnim czasie ukończyłam kurs rytmiki, kurs logorytmiki, a także szkolenie z terapii ręki I i II stopnia.

W „Tańczących nutkach” prowadzę grupowe zajęcia logorytmiczne dla wszystkich dzieci, a także indywidualną terapię logopedyczną, zajęcia rozwijające dla dzieci zdolnych i terapię ręki (zajęcia po uzgodnieniu z rodzicami)

Nasza kadra